Pohľady do minulosti Sniny

Pomaly, ale isto sa približuje záver kalendárneho roka. Pri tejto príležitosti sme si dovolili pripraviť kalendár na rok 2019. A nie hocijaký, ale kalendár obsahujúci trinásť vyobrazení starých sninských ulíc.


Ukážka titulnej strany kalendára.

Nemáte ešte nakúpené vianočné darčeky? Pamätáte si ešte na Sninu z doby pred asanáciou? Radi súťažíte? Pri reprodukciách starých fotografií použitých v kalendári chýba akýkoľvek popis. Ide o zámer. Každý vyobrazený objekt a lokalita disponuje históriou, ktorú nie je ľahké vtesnať do jednej vety. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli popisné texty úplne vynechať a vyhlásiť súťaž. Každý, kto si kúpi kalendár a napíše mám na adresu retrospektiva.eu@gmail.com bližšie informácie k jednotlivým vyobrazeniam (faktickú poznámku, postreh, spomienku, zaujímavosť a podobne), bude zaradený do zlosovania o spomienkový balíček z produkcie občianskeho združenia Európska zberateľská spoločnosť. Súťaž potrvá do 27. januára, meno výhercu bude vyhlásené v priebehu posledného januárového týždňa. Sledujte našu stránku www.retrospektiva.eu a dozviete sa viac.

Výsledný produkt vznikol na základe spolupráce medzi občianskym združením Európska zberateľská spoločnosť, reklamnou agentúrou DMRS s.r.o. a fotoateliérom Zuzana Baldovičová. Kalendáre si môžete zakúpiť v cene 12 eur priamo v agentúre DMRS na Komenského 2816 a vo fotoatelieri na Strojárskej 2524 v Snine, prípadne nás kontaktujte mailom na retrospektiva.eu@gmail.com.

Autor textu: Mgr. Ján Bocan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.