Aktívny víkend: 4. júl 2021

V nedeľu 4. júla 2021 sa uskutoční turistický výstup na Sninský kameň. Zraz v Zemplínskych Hámroch pri kostole o 9:30 hod. Autobus SAD premávajúci na linke Snina-Zemplínske Hámre odchádza zo Sniny o 9:00 hod. Turistika so značkárom spojená s obnovou turistického značenia (zelená značka – cez Rovienky). Každý záujemca dostane možnosť vyskúšať si vlastnoručne namaľovať turistickú značku a oboznámiť sa so systémom značenia turistických chodníkov. Odhadovaný čas aktivity – cca 4 hodiny. Autobus SAD zo Zemplínskych Hámrov do Sniny odchádza o 13:25 hod.

UPOZORNENIE: V aktuálnom čísle Sninských novín sa nachádza informácia o tom, že 4. júla 2021 sa uskutoční turistická prechádzka po sninských cintorínoch z prvej svetovej vojny – Epidemický cintorín a cintorín na kóte Giglovo. Táto prechádzka sa uskutoční v termíne 11. júla 2021. Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlňujeme.

V krátkosti o uplynulom víkende: V nedeľu 27. júna 2021 sa uskutočnila turistická prechádzka na vrch Patria. Na Patriu sme vyšliapali popri cyklistických singletrackoch, z Patrie sme zišli klasickou lesnou cestou. Aktivity sa zúčastnilo celkovo 7 osôb. Cestou sa nám naskytli aj takéto výhľady na okolie.

Počasie nám prialo, čas v prírode sme strávili príjemne. A čo vy? Nechcete sa k nám nabudúce pridať?

Mgr. Ján Bocan
0907 612 141
retrospektiva.eu@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.